Nie żyje 8-letnie dziecko. Wypadek w gospodarstwie

Nie żyje 8-letni chłopiec, który został przygnieciony przez maszynę rolniczą. Tragedia rozegrała się w jednym z gospodarstw w Tłokini Kościelnej w gminie Opatówek (pow. kaliski) – ustalił portal faktykaliskie.pl .

Zgłoszenie do służb wpłynęło tuż przed godz. 18.00 w piątek, 15 października.

Pierwsza informacja dotyczyła zaginięcia dziecka. Po chwili okazało się, że zostało odnalezione i jest przygniecione przez maszynę rolniczą – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji. ‘

Na miejsce udała się również kaliska straż pożarna.

Z informacji wynikało, że maszyna opryskiwacz przygniótł 8-letnie dziecko, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży – relacjonuje mł. kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy kaliskiej straży pożarnej. – Zespół ratownictwa medycznego prowadził już reanimację dziecka. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, pomimo godzinnej reanimacji życia dziecka nie udało się uratować. Okoliczności tragedii wyjaśnia kaliska policja.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Mieszka w Ostrowie. Wygrywa wielkie zawody
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Polak
3 lat temu

Do Priest zastanów się co piszesz .a o ilu rodzicach z miast piszą że spowodowali wypadek drogowy i zginęło w nich dziecko? Śmieć każdego a w szczególności dziecka to ogromna tragedia nieważne czy wypadek miejski czy wiejski a ty jeszcze rodzinę dołujesz swoim głupim komentarzem

Wyrazy współczucia
3 lat temu

Ciekawe czego tam szukał? Może kotek tam był albo coś , dzieci mają różne pomysły. Nie oceniajcie negatywnie i nie zwalajcie winy na rodziców , przecież dziecko też musi mieć trochę swobody , wolności użyć, wybiegać się i wyszumieć. Rodzic nie zawsze będzie chodził za nim krok w krok jak anioł stróż.

Żyd wszystkich panów
3 lat temu

Tu są winni rodzice

Bezstronny
3 lat temu

Nie ma większej tragedii od śmierci dziecka. Wyrazy współczucia dla rodziców

Agentka
3 lat temu

Straszne 😓

Ksiądz Antoni brat Janiaka
3 lat temu

Robią coś przy maszynach sami na miejscu nie naprawiają chodź nie mają dużego pojęcia i jeszcze biorą do tego dzieci masakra ci Rolnicy… I potem takie tragedie

Iryk
3 lat temu

Masakra dziecko zamiast domu być to gdzie lata wieczorami

Priest
3 lat temu

8 latek samopas typowe na wsi , brak słów, teraz płacz i lament nic nie da , wina rodziców , do paki.

XY
3 lat temu

Gdzie byli rodzice jak można nie dopilnować dziecka

....
3 lat temu

Bardzo współczuję:( Sam mam dzieci w podobnym wieku. Czy tej tragedii nie udało się uniknąć? Wiem, że takie dziecko z ciekawości potrafi wszędzie wejść , zajrzeć i trzeba mieć oczy dookoła głowy niestety. Kondolencje dla Rodziców.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
\r\n <\/div>\r\n<\/div>\r\n","isUserRated":"0","version":"7.6.29","wc_post_id":"153473","isCookiesEnabled":"1","loadLastCommentId":"0","dataFilterCallbacks":[],"phraseFilters":[],"scrollSize":"32","is_email_field_required":"0","url":"https:\/\/www.ostrow24.tv\/wp-admin\/admin-ajax.php","customAjaxUrl":"https:\/\/www.ostrow24.tv\/wp-content\/plugins\/wpdiscuz\/utils\/ajax\/wpdiscuz-ajax.php","bubbleUpdateUrl":"https:\/\/www.ostrow24.tv\/wp-json\/wpdiscuz\/v1\/update","restNonce":"c5a89ff625","is_rate_editable":"0","menu_icon":"https:\/\/www.ostrow24.tv\/wp-content\/plugins\/wpdiscuz\/assets\/img\/plugin-icon\/wpdiscuz-svg.svg","menu_icon_hover":"https:\/\/www.ostrow24.tv\/wp-content\/plugins\/wpdiscuz\/assets\/img\/plugin-icon\/wpdiscuz-svg_hover.svg"}; var wpdiscuzUCObj = {"msgConfirmDeleteComment":"Are you sure you want to delete this comment?","msgConfirmCancelSubscription":"Are you sure you want to cancel this subscription?","msgConfirmCancelFollow":"Are you sure you want to cancel this follow?","additionalTab":"0"}; /* ]]> */ -->