Samochód wpadł w barierki przy II LO. Kierowca odjechał, ale wpadł

Około godziny 3 w nocy kierowca citroena c4 jadąc ulicą Chopina w Ostrowie Wlkp. nie dostosował prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad autem. Osobówka wpadła na barierki i znak drogowy.

Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca oddalił się w stronę domu (osiedle Wenecja). Nie wiadomo kiedy zorientował się, że w miejscu zdarzenia pozostała tablica rejestracyjna, dzięki której można było ustalić dane sprawcy kolizji.

Po godzinie jednak ruszyło sumienie i na policję zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że to ona kierowała citroenem. W chwili badania była trzeźwa i została ukarana mandatem karnym.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Reanimacja motocyklisty (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kiero z doświadczeniem
2 lat temu

Ktokolwiek by nie kierował to i tak jeśli spiexxxlił i po godzinie się przyznał to polisa nie pokryje skoro odjechał to z automatu ubezpieczyciel nie zapłaci tylko ten co się przyznal

Burok
2 lat temu

Za takie coś tylko mandat. Ale jaja. To tylko zachęca do piractwa. O tej godzinie w nocy jezdzą tylko ci którzy nie wiedzą gdzie jadą. Jadą bo mają czym jezdzić. Jezdzą bez celu. W dzień też 20 % aut jezdzi bez celu.

Krzysztof
odpowiada  Burok
2 lat temu

Dobra. Moge się z tym zgodzić.

Taka prawda
2 lat temu

Tere fere kuku strzela……Ten co kierował leczy kaca.

Haha
2 lat temu

Szkody pokryje OC sprawcy. Oczywiście tego prawdziwego i tego podstawionego 🤪🤪🤪🤪

hmm
2 lat temu

Znów ci piesi!

wypierdalaj
2 lat temu

naoglądała się tvn-u i są tego skutki.

Tomasz Lis z Odolanowa
odpowiada  wypierdalaj
2 lat temu

Tak jaki masz pseudonim to się dostosuj do tego i Wypie….

Maras
2 lat temu

Było ślisko. Dziewczyna straciła panowanie nad autem. Nie uciekła , tylko auto zostało przestawione w bezpieczne miejsce.

Do Maras
odpowiada  Maras
2 lat temu

Ty tak na serio czy diler cię oszukuje? Tobie się przestawiły ale klepki…🤣😀

Mieszkam na Wenecji
2 lat temu

Skąd wiadomo że właściciel auta jechał w kierunku Wenecji?

Ostrowski Janusz
2 lat temu

No kobieto. My wiemy, policja też wie. Kwestia czasu jak ten człowiek kogoś zabije.
Lecz go albo zostaw bo będziesz cierpieć i będziesz współwinna śmierci.
Niech się leczy albo zostaw go!

Egzekutor
2 lat temu

Kiedy to się skończy?Tyle już było tam wypadków/kolizji i to głównie w weekendy. A to skasowane słupki,a to przystanek… A kto za to płaci? Oczywiście my,podatnicy!!! Jak już pisało wielu przedmówców ściągnąć z monitoringu zapis kto prowadził,na bank nie ona tylko facet którego chroni, i żadna odsiadka tylko odróbka na rzecz społeczeństwa, i to przez kilka lat – od razu by pamiętał a pozostali nabrali by respektu a tak wiedzą że im się upiecze i mamy to co mamy…

46
0
Napisz co o tym sądziszx