Zakaz odwiedzin na dwóch oddziałach ostrowskiego szpitala

Dyrekcja Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim wprowadziła tymczasowy zakaz odwiedzin na Oddziale Internistycznym „A” oraz Oddziale Internistycznym „B”. Decyzja ta została podjęta w związku ze wzrostem zachorowań na infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych, co ma na celu ochronę zdrowia pacjentów i personelu.

Na pozostałych oddziałach szpitalnych odwiedziny są nadal możliwe, jednak placówka zaleca przestrzeganie dodatkowych środków ostrożności. Osoby odwiedzające powinny zakładać maseczki ochronne oraz dezynfekować ręce przed kontaktem z pacjentami.

Dyrekcja szpitala przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z wprowadzonych ograniczeń i apeluje o zrozumienie w obliczu troski o bezpieczeństwo chorych.

Pacjenci oraz ich rodziny proszeni są o bieżące śledzenie komunikatów szpitala, gdyż zakaz odwiedzin na Oddziałach Internistycznych będzie obowiązywać do odwołania.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Prokurator: Sąd zbyt łagodny dla kierowcy, za którym był pościg
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Papier toaletowy w górę
3 miesięcy temu

I znów zaczną się wyścigi wózkami zakupowymi w marketach… Czas start!

Karawana jedzie dalej
3 miesięcy temu

Problemem tego społeczeństwa w większości jest brak mózgu. A największym to brak odpowiedzialność zbiorowej. Egocentryczne Qwy sprzedajne antydopłatowe, socjalne, do tego stopnia że pazerność, chytrość i chciwość ich dopadła. Może wręcz sprawiedliwość co nie których. Czas pokaże. Bawcie się póki czas.

Foliarz
3 miesięcy temu

Polecam książkę JANA Białka TECH z 2018 – jest tam opisana epidemia C19 z 2019, oraz kolejna epidemia hMPV w 2025 – która ma być do 2028. A teraz niech ktoś mi powie dlaczego w książce z 2018 opisane są planowane epidemie z 2019 i 2025 🙂
No cwaniaczki 🙂

KOSI XD
3 miesięcy temu

Obstawiam że w ciągu tygodnia będzie już HMPV w Polin.

lekarz
3 miesięcy temu

Niebawem na porządku dziennym to będzie bo teraz będzie PLANDEMIA II zapowiadana w 2022. Teraz grany będzie hMPV. Pocieszę was jest już szczepionka wielodawkowa.SMACZNEGO.

michał
3 miesięcy temu

Teraz ma być plandemia hMPV zapowiadania już w 2022. Znowu foliarze miały rację. Musi coś się dziać bo do 9 maja 2025 ma się skończyć cyrk nazywany wojną ./

NEWO
3 miesięcy temu

Niewolnicy w ukro polin niebawem mamy dla was kolejną pandemię teraz hMPV.

mama
3 miesięcy temu

Niebawem start nowej PLANdemii wiec powtórka z 2019 będzie. Za kilka dni będą informacje w mediach głównego ścieku. No i będzie pacjent zero w uko polin.

Hiro
3 miesięcy temu

To na innych oddziałach leza pacjenci bardziej odporni? Personel się przemieszcza. To i tak roznosi wirusy i bakterie.

A czy pracownicy szpitala po pracy nie spotykają się z chorymi? W domu, w sklepie, u fryzjera?
O jakiej ochronie personelu mowimy?

Do np pani Jadzi nie może wejść corka bo z pewnoscia wirus grypy przyniesie…?! ale pani salowa lub pielęgniarka albo lekarz po dyżurze idzie na targ , do galerii, na wieczorek czy imprezę i mają kontakt z tymi samymi ludźmi których nie wpuszczono w odwiedziny.

Napisałbym więcej i od serca lecz obawiam się , że dostałbym bana

Dario
3 miesięcy temu

Niech całkiem zamkną szpital

Ewa
odpowiada  Dario
3 miesięcy temu

Za madry nie jestes

Piotruś
odpowiada  Dario
3 miesięcy temu

W sumie to odwiedzajcie swoich staruchów ile chcecie, oczywiście przynieście ze sobą wszelkie możliwe infekcje, im wiecej ich zarazicie tym więcej opuści ten świat, dziady po 80 i wiecej lat przestaną obciążać budżet państwa, NFZ, ZUS – będzie więcej kasy dla młodych i przyszłych emerytów, których składki obecnie przejadają stare dziady. Powodzenia i jak najwięcej przeniesionych infekcji.

lekarz
odpowiada  Piotruś
3 miesięcy temu

Na tą chwilę umiera 2 x tyle młodych ludzi – taki efekt uboczny szczepionek na C19.

lekarz
odpowiada  lekarz
3 miesięcy temu

zawały i tzw. turbo rak

dno
odpowiada  Piotruś
3 miesięcy temu

Ładnie cię piotruś te twoje staruchy wychowały

Jaś Wędrowniczek
odpowiada  Piotruś
2 miesięcy temu

Przyjdzie czas g—olu i też będziesz „stary dziad”. Bardzo prawdopodobne że młodzi też będą chcieli cię zutylizować.

zulu
odpowiada  Jaś Wędrowniczek
2 miesięcy temu

nie dożyje g—ek.

ja
odpowiada  Piotruś
2 miesięcy temu

Chamie, brak słów. Więc tylko życzenie, obyś nie dożył przyszłego roku.

WP
odpowiada  Dario
3 miesięcy temu

Niebawem zamkną – za kilka max kilka naście dni będzie ogłoszona kolejna EPIDEMIA .
teraz zapowiadana już w hMPV – ma trwać kolejne 3 lata.Spokojnie są już szczepionki dla ćpunów od srowida.

michu
odpowiada  Dario
3 miesięcy temu

Spokojnie, za dwa tygodnie będą się zamykać. Bo już włączają nową epidemię.

21
0
Napisz co o tym sądziszx