Dino otwiera nowe sklepy w Ostrowie

Ekspansja sieci Dino w Ostrowie Wielkopolskim nabiera tempa! Popularna marka spożywcza już wkrótce otworzy dwa kolejne markety, zwiększając liczbę swoich placówek w mieście do osiemnastu. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju tej sieci, która nie zwalnia tempa i umacnia swoją pozycję na rynku.

Pierwszy market będzie otwarty przy ulicy Wojciecha Bąka, w miejscu, gdzie wcześniej działały inne sklepy wielkopowierzchniowe. Najpierw była tu Biedronka, później litewska Stokrotka, a teraz przyszedł czas na Dino. To istotna zmiana w krajobrazie handlowym tej części miasta i dowód na to, że sieć Dino nieustannie szuka nowych lokalizacji, aby być jak najbliżej klientów.

Drugi nowy sklep zostanie otwarty przy ulicy Kujawskiej, tuż za Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Jest to kolejna inwestycja w ramach strategii rozwoju sieci.

Dino rośnie w siłę w całym regionie

Obecnie w powiecie ostrowskim, poza samym Ostrowem, działa już 26 marketów Dino. Po otwarciu nowych placówek w mieście ich łączna liczba w powiecie wzrośnie do imponujących 44! To pokazuje, że Dino skutecznie realizuje swoją strategię ekspansji i stawia na dalszy rozwój.

Eksperci rynku detalicznego podkreślają, że kolejne inwestycje Dino zwiększą konkurencję wśród sklepów spożywczych w regionie. To dobra wiadomość dla klientów – większa konkurencja oznacza lepsze ceny, szerszy asortyment i wygodniejsze zakupy.

Tajemniczy miliarder za sukcesem Dino

Za sukcesem Dino stoi Tomasz Biernacki – jeden z najbogatszych Polaków i założyciel sieci. Pochodzący z Krotoszyna przedsiębiorca od lat konsekwentnie rozwija swoje imperium handlowe. Jego majątek wyceniany jest na około 22,8 miliarda złotych, a Dino to dziś sieć licząca ponad 2 340 sklepów i kapitalizację rynkową przekraczającą 46,2 miliarda złotych!

Co ciekawe, Biernacki pozostaje osobą niezwykle tajemniczą. Nie udziela wywiadów, nie publikuje zdjęć i unika medialnego rozgłosu. Mimo to jego działania biznesowe mówią same za siebie – Dino stało się jednym z najszybciej rozwijających się detalicznych gigantów w Polsce.

CZYTAJ  Sobotni pościg (ZDJĘCIA)

Co dalej?

Otwarcie dwóch nowych marketów Dino w Ostrowie to kolejny dowód na to, że sieć nie zwalnia tempa i wciąż chce być bliżej swoich klientów. Mieszkańcy mogą liczyć na jeszcze lepszą dostępność produktów i wygodniejsze zakupy, a lokalny rynek spożywczy zyska nową dynamikę. Czy Dino ma w planach kolejne ekspansje w regionie? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – ta sieć nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Qwert
2 miesięcy temu

A wykonawcą pierwszym w budowaniu Dino w naszym rejonie jest firma Woj-Bud Jaskołki Wojciech Nowak

Zocha z Skondinąd
2 miesięcy temu

O maj Gat. Polish szop Dajno😂

takie tam
2 miesięcy temu

Ponoć mają budowac dino miedzy Komedą a urzędem.

Ostrowianin
2 miesięcy temu

Szkoda że przez tyle lat nie otwierają Dino przy Grabowskiej na pruślinie.Ciekawe co zatrzymało otwarcie konkurencja czy miasto? Budynek stoi i niszczeje

Juzek
odpowiada  Ostrowianin
2 miesięcy temu

Ktoś chciał sobie zarobić i postawić dla Dino sklep i potem im go odsprzedać. Tylko problem w tym że przy odbiorach okazało się że w dokumentach jest to budynek mieszkalny a nie usługowy i zablokowano całą inwestycję.

Nie wiem, czy jest w ogóle możliwość zrobienia porządku z dokumentami. Chyba łatwiej będzie to wyburzyć…

Ja
odpowiada  Ostrowianin
2 miesięcy temu

Właśnie bardzo by się przydał na Osiedlu Pruslin ,z pewnością klientów by było mnóstwo

kier
odpowiada  Ja
2 miesięcy temu

Ale „Maćko” by zbankrutował !

Ktos
odpowiada  kier
2 miesięcy temu

Ja slyszalem, ze swego czasu to wlasnie ten wlasciciel robil wszystko aby tam Dino nie bylo, czesciowo mu sie udalo, ale Biedry juz nie ogarnal..

Ciekawski
2 miesięcy temu

A koło mnie kiedy otworzą?

Aaaaa
2 miesięcy temu

Ciekawe co z planami Lidla na Zębcowie

M.
2 miesięcy temu

Każdy narzeka… więc ja nie wiem skad tam tyle ludzi

hmm
2 miesięcy temu

Patrząc na rozwój terenów za Strzelecką w stronę Wtórku… to byłoby grzechem tam nie postawić marketu.. ale to pewnie kwestia czasu

Btg
2 miesięcy temu

DROGA DO MONOPOLU NA RYNKU WIADOMO TO CZEGO TO PROWADZI.

Bohun
odpowiada  Btg
2 miesięcy temu

To co wolisz obcy kapitał? Np. niemiecki, francuski i innej nacji?

Mariusz
odpowiada  Bohun
2 miesięcy temu

Jeśli będą sprzedawali polskie produkty – dlaczego nie?

bc
odpowiada  Mariusz
2 miesięcy temu

Tylko widzisz – niby produkty polskie, ale ich producentom będą płacili mało, no bo oni chcą na promocje, biorą duże ilości, a poza tym i tak nikomu innemu nie sprzedacie, bo my nie mamy konkurencji albo konkurencja zdziera tak samo.
A zyski i tak wyjadą za granicę i to tam będą napędzać gospodarkę.

Jose
odpowiada  Btg
2 miesięcy temu

O czym ty mówisz mało masz marketów w mieście?

M.
2 miesięcy temu

A czy ktoś wie gdzie jeszcze w naszym rejonie powstaną sklepy Dino w najbliższym czasie?

Xxxx
odpowiada  M.
2 miesięcy temu

Wiem że musisz koniecznie zadzwonić do siedziby firmy i zapytać o to. Później oczywiście podziel się tym z nami. Myślę że wiele osób chce wiedzieć gdzie powstanie sklep Dino. Nie jedna osoba budzi się właśnie z taką myślą. Oczywiście taka myśl nie jest za fajna bo niestety powoduje spadek koncentracji wydajności a jak się pracuje to sami wiecie można dostać kopniaka w d..

44
0
Napisz co o tym sądziszx