Policjant spowodował zdarzenie z motocyklem, na którym podróżowało m.in. dziecko

W czwartkowe popołudnie, około godziny 15:50, na ul. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie doszło do kolizji z udziałem policyjnego radiowozu oraz motocykla. Na miejscu zdarzenia pracowały służby, a policja przekazała pierwsze informacje dotyczące okoliczności wypadku.

Jak informuje asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, do zderzenia doprowadził 29-letni funkcjonariusz miejscowej komendy. – Poruszając się pojazdem uprzywilejowanym z włączoną sygnalizacją świetlną i dźwiękową, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamaha, 49-letniemu mieszkańcowi Ostrzeszowa, który jechał wraz z ośmioletnim synem, doprowadzając do zderzenia się pojazdów – informuje rzeczniczka.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności pod nadzorem Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego ostrzeszowskiej jednostki. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno policjant, jak i motocyklista byli trzeźwi. Radiowozem podróżowało dwóch funkcjonariuszy, w tym 34-letni policjant.

Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Sprawa zostanie szczegółowo przeanalizowana w ramach dalszego postępowania.

POLECANE NEWSY

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Potrącenie kobiety przez ciężarówkę. Straci stopę?
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Teresa
1 dzień temu

Wy gamonie motocyklisci kiedy wbijecie sobie w puste łby ze samochody sa wszędzie?

R1z
odpowiada  Teresa
18 godzin temu

Sama jesteś gamoniem,ciekawe czy się rozglądasz podczas jazdy,kretynko

Syn Gromu
1 dzień temu

Trochę się cieplej zrobiło to już te motorki słychać 😡

Jurek
odpowiada  Syn Gromu
19 godzin temu

Tak, niestety już hałasują jeżdżą okropnie byle szybko, byle głośno.

Cicc
1 dzień temu

Ciekawi mnie cZy sprawca ma zabrane prawko

gość wn
odpowiada  Cicc
1 dzień temu

a niby za co

Ciekawy
odpowiada  gość wn
20 godzin temu

Za stwarzanie i brak zachowania szczególnej ostrożności w ruchu

Belzedup
1 dzień temu

Niebieski dostanie upomnienie i na tym się skończy.

Poznań
1 dzień temu

Czy od policjanta pobrano krew na zawartość narkotyków.??? Czy nie .? Proszę doprecyzować bo jeżeli nie trzeba to zgłosić

Kasia
odpowiada  Poznań
23 godzin temu

To zgłoś, będziesz świadkiem w sprawie

Ostatnio edytowany 23 godzin temu by Kasia
Pozor
odpowiada  Kasia
15 godzin temu

Tobie to by nawet z d–y wymaz wzięli

11
0
Napisz co o tym sądziszx