Mężczyzna pod samochodem. Poważny finał potrącenia (ZDJĘCIA)

Dzisiaj około godziny 14:00 na ulicy Grabowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do poważnego potrącenia rowerzysty. Do zdarzenia doszło na wysokości Zameczku, gdzie samochód osobowy marki KIA uderzył w rowerzystę, a następnie najechał na niego. Według relacji świadków kierowca, wykonując kolejne manewry, ponownie przejechał po poszkodowanym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu – około 40-letni mężczyzna – wyjeżdżał z terenu Zameczku i skręcał w prawo. W tym momencie doszło do potrącenia rowerzysty, również w podobnym wieku. Siła uderzenia była na tyle duża, że poszkodowany znalazł się całym ciałem, w tym głową, pod pojazdem.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Strażacy, używając poduszek pneumatycznych, podnieśli samochód i wydobyli poszkodowanego. Następnie przekazano go zespołowi ratownictwa medycznego.

Stan rowerzysty określono jako poważny – miał trudności z oddychaniem. Jego dokładne obrażenia zostaną ustalone po przeprowadzeniu szczegółowych badań w ostrowskim szpitalu.

Okoliczności zdarzenia badają policjanci. Na ten moment nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy ani z jaką prędkością poruszał się pojazd. Śledztwo ma wyjaśnić wszystkie szczegóły tego dramatycznego wypadku.

POLECANE NEWSY

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Pożar w gospodarstwie rolnym. Straty sięgające 100 tysięcy złotych
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
15
0
Napisz co o tym sądziszx