Kilka dni temu wydarzyło się coś naprawdę wyjątkowego – Pani Maria Domagała, mieszkanka Latowic (gm. Sieroszewice), obchodziła swoje 105. urodziny! To niezwykłe święto stało się okazją do wzruszających spotkań, ciepłych wspomnień i wspólnego świętowania w gronie ukochanej rodziny.
Pani Maria przyszła na świat 3 kwietnia 1920 roku – jej życie to prawdziwa skarbnica wspomnień, historii i bezcennych doświadczeń. Przez ponad sto lat była świadkiem przemian, jakie przeszła Polska i świat, a swoją mądrością i pogodą ducha inspirowała kolejne pokolenia.
Ten doniosły jubileusz Pani Maria spędziła wśród najbliższych – otoczona troską, miłością i ciepłem rodziny, która każdego dnia z oddaniem opiekuje się swoją nestorką. A rodzina to niemała! Pani Maria jest mamą dwóch córek, babcią pięciorga wnuków, prababcią ośmiorga prawnuków i dumną praprababcią dwojga praprawnuków! Takie liczby robią wrażenie i pokazują, jak silne i piękne korzenie zapuściła ta wyjątkowa kobieta.
Z tej wyjątkowej okazji, Jubilatkę odwiedziła także delegacja władz gminnych. W imieniu całej społeczności Gminy Sieroszewice, serdeczne gratulacje oraz życzenia długich lat w zdrowiu i spokoju złożył Wójt Gminy Anatol Piaskowski. Wraz z nim w imieniu władz samorządowych Panią Marię odwiedziły również Sekretarz Gminy – Mirosława Busza oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Marzena Pilarska. Goście przekazali Jubilatce piękny bukiet kwiatów, a przede wszystkim – wiele serdeczności i szacunku za jej niezwykłe życie.
Świętowanie 105. urodzin to niecodzienna okazja, która wzrusza i inspiruje. Życzymy Pani Marii kolejnych lat w zdrowiu, radości i otoczeniu ukochanych bliskich. Sto lat? A może i więcej! 🌹💐🎂
Śledź nas w Google News!
Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.
Obserwuj nas w Google News