Prezydent Beata Klimek udzieliła ślubu

Pierwszego ślubu cywilnego udzieliła prezydent Beata Klimek. Do połączenia węzłem małżeńskim Łukasza Hoffmanna oraz Michaliny Kaik doszło w ostrowskim Ratuszu w minioną sobotę.

+

Drodzy narzeczeni… zawarcie związku małżeńskiego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu. Jest to wydarzenie dlatego tak ważne, ponieważ w dniu dzisiejszym postanowiliście połączyć swoje drogi życiowe, swoje cele, dążenia i pragnienia. A założenie przez Was nowej rodziny, posiada również duże znaczenie prawne, społeczne i moralne. – tak rozpoczęła udzielanie pierwszego ślubu prezydent Beata Klimek.

Udzielanie ślubów cywilnych przez panią prezydent należy postrzegać bardziej w kategoriach incydentu albowiem zastępowała urzędników, którzy tego dnia udzielali ślubu cywilnych w terenie. Młodej parze zależało by ślub odbył się w sobotę o godzinie 15:00. Natomiast urzędnicy byliby dostępni dopiero od 18:00.

[jwplayer mediaid=”79072″]

POLECANE NEWSY

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  2-letnie dziecko uwięzione w mieszkaniu (Z REGIONU)
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
krzysiek
9 lat temu

A ja myślę że nadaje się do tego ! I tylko i wyłączenie to tego ! Miły głos, słodkie kłamstwa, wszystko co potrafi.

Jan
odpowiada  krzysiek
9 lat temu

nie chcę urazić ale ona ma głos jakby się bała że sie zesra.

R
9 lat temu

czy ta pani prezydent zacznie cos wkoncu robic ?! bo poki co to sie pierdolami zajmuje

Młody weteran
9 lat temu

Ślubowanie przed kimś kto sympatyzował z postkomunistami przypomina mi moją przysięgę złożoną w wojsku w 1983 roku w której była deklaracja przyjaźni i braterstwa Polski ze Związkiem Radzieckim. Dla młodych informacja. Każdy chłopak za komuny musiał odbyć obowiązkową 2 letnią służbę wojskową, a ten który skończył studia 1- roczną. Przysięga była ta sama.

Tradycjonalista
9 lat temu

Teraz czekam kiedy prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie mógła dać ślub pierwszym gejom, albo lesbijkom, a najlepiej w asyście ulubionego prezydenta Słupska pani Klimek, Biedronia.

paulla
9 lat temu

Slub koscielny czy cywilny co za roznica?? Wazne jak mlodzi to przezywaja i czy beda szczesliwi zalezy tylko od nich . apropo tradycjonalisty wypowiadajacego sie ponizej . ps. Nie kazdy jest katolikiem i nie kazdy moze wziasc slub koscielny.

Tradycjonalista
odpowiada  paulla
9 lat temu

Nie „apropo” tylko a propos. Nie „wziasc” (wziąść), tylko wziąć. Poza tym używaj polskich znaków chyba, że ci wszystko jedno, czy robisz komuś łaskę, czy laske. A tak w ogóle jakie ty Paulo szkoły kończyłaś i kto cię uczył języka polskiego?

krzysiek
odpowiada  Tradycjonalista
9 lat temu

Brawo, brawo… jak nie ma konkretnej odpowiedzi to co robi rodak. Wyśmiewa się bo to każdy potrafi. Szybka zmiana tematu by samemu się nie zbłaźnić. Możesz uczuć i poprawiać, jak najbardziej ale w odpowiednich miejscach, niestety trzeba trochę przy tym pomyśleć.

Józek
odpowiada  Tradycjonalista
9 lat temu

Tradycjonalisto- jeśli już to nie wziąść tylko wziąć. I kto cię uczył języka polskiego?

Miś
9 lat temu

A obrączki dla młodej pary powinna wnieść para karłów ubranych w ludowe krakowskie stroje na złotej tacy z tombaku.

Tradycjonalista
9 lat temu

Wątpię, żeby taki ślub się przyjął. Mnie do takiego ślubu musieliby podawać siłą i na widłach.

namiętny Kazimierz
9 lat temu

To kontrakt cywilny. Jak kupno auta. Ślub to jest w kościele.

Magda
odpowiada  namiętny Kazimierz
9 lat temu

W kościele? Przed pedofilem. Faktycznie lepsze rozwiązani

namiętny Kazimierz
odpowiada  Magda
9 lat temu

Przed Bogiem. To wzajemne ślubowanie sobie przed Bogiem. Ksiądz proboszcz, ksiądz kanonik czy ksiądz pedofil (zależnie od szarży wielebnego) to tylko prowadzący uroczystość. W urzędzie to jak mówię, kontrakt. Jak auto kupuję to tez jestem zmuszony iść do urzędu i zapłacić podatek od wzbogacenia. Bandycki kraj to i podatki bandyckie; kasę wydałem ale się wzbogaciłem?:) I tak to samo auto jest 10 razy opłacane aż trafi na złom. To samo ze ślubem cywilnym. Można i 10 razy, aż do złomowania. Nie neguję tu wcale życia na kocią łapę czy też takie cywilne umowy, różnie w życiu jest. Ale ślub jest w kościele, a kontrakt w urzędzie.

Mike D
9 lat temu

Ale przypał… prosić urzędasa o ślub… Od razu mogli rozliczyć Podatki gminne z panią prezydent i zapytać się o dotacje na działalność gospodarczą xDD

Jarek
9 lat temu

Jarek nigdy by tak na rękę mieszkańcom nie poszedł….

17
0
Napisz co o tym sądziszx