Ostrów Wielkopolski: Morsy żegnają zimę z uśmiechem!

Choć kalendarzowa wiosna już w pełni, ostrowscy miłośnicy lodowatych kąpieli nie zwalniają tempa! Grupa morsów z Piasków-Szczygliczki korzysta z ostatnich chwil przedwiosennej aury, by oddać się swojej pasji. Jak sami twierdzą, tegoroczny sezon był zdecydowanie za krótki, a tafla lodu zbyt szybko ustąpiła miejsca wodzie, pozbawiając ich dodatkowych wrażeń podczas mroźnych sesji.

Jednakże, nic nie jest w stanie ostudzić ich entuzjazmu! Zgodnie z tradycją, sezon morsowania zakończy się w Lany Poniedziałek, 21 kwietnia. To wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi liczne grono sympatyków zimowych kąpieli.
Dzisiejsze warunki pogodowe były idealne dla morsowania. Temperatura wody wyniosła 8,9 stopnia Celsjusza, a powietrza 11 stopni. W najbliższych dniach termometry w cieniu będą wskazywać od 10 do 14 stopni, a nocą temperatura spadnie do 2-3 stopni. To przyzwoite warunki, by cieszyć się ostatnimi chwilami zimowej aury i przygotować się na nadchodzące ciepłe dni.

Piaski-Szczygliczka, znane z miłych krajobrazów i czystego powietrza, wkrótce staną się areną dla licznych spacerowiczów, rowerzystów i miłośników letnich kąpieli.

Jednakże, zanim to nastąpi, morsy z Ostrowa Wielkopolskiego zamierzają w pełni wykorzystać ostatnie chwile zimy.

Ich entuzjazm i pasja są zaraźliwe! Dołącz do nich i przekonaj się, jak wspaniałe może być morsowanie. To nie tylko sposób na wzmocnienie odporności i poprawę samopoczucia, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie pozytywnie zakręconych ludzi.

Niech ta zima trwa wiecznie w naszych sercach! A już wkrótce, Piaski-Szczygliczka zamienią się w letni raj dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.

POLECANE NEWSY

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  TŻ Ostrovia triumfuje w pierwszym sparingu sezonu!
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sympatychny romek
9 godzin temu

Jak wyglądają PUCIE!

Dario
15 godzin temu

Pani w czarnych okularach i stroju bardzo ladna

Polak
odpowiada  Dario
3 godzin temu

Masz rację 🙂

Jan
odpowiada  Dario
45 minut temu

Taa,kapelusik tez ładny

Yuilo
23 godzin temu

Gężą się jak by było minus 10,i to są morsy. Żenada.

Renatka
1 dzień temu

ładny kolor wody taki jak z obornika

To ja
1 dzień temu

Wielki czas może przez lato zmądrzejecie

Ania
odpowiada  To ja
44 minut temu

Przeszkadza ci morsowanie ?

:)
1 dzień temu

GOOOLASYYY!

Garguś
1 dzień temu

Jo tam aby chodzę psa kąpać.

Czasem cisnę dwojeczke
odpowiada  Garguś
20 godzin temu

A ja sikać

Jola
odpowiada  Czasem cisnę dwojeczke
44 minut temu

To jestes św….a

kuba
1 dzień temu

coraz mniej ? tych morsów

Szogun
odpowiada  kuba
1 dzień temu

Rojma przetrzepała towarzystwo

Oo
odpowiada  kuba
1 dzień temu

Odchorowuja swoją głupotę

Ela
odpowiada  Oo
43 minut temu

I po co ten jad? Żal ci?

Zbych
odpowiada  kuba
1 dzień temu

Choruja

17
0
Napisz co o tym sądziszx